Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

14 Mayıs 2009 Perşembe

2. Ay Aşılarımız.. ve Antalya'ya gidiyoruuz!


Dün sabah 2. ay aşılarımızı olduk. 2 bacağından ve sol kolundan delinerek kevgire döndü yavrucum. Gittiğimiz sağlık ocağındaki hemşireler çok tatlı ve yardımseverlerdi. Efe'nin aşı olurken çok az ağlamasına şaşırdılar. Ee boşuna mı Efe koyduk oğlumuzun adını!:) Akşama biraz ateşi vardı. İlk Calpol'umüzü kullandık. Sanırım bundan sonra daha çok imdadımıza yetişecek bu şurup..

Dün 16:00'da ise göz randevumuz vardı. Çok şükür biraz ağlamayla muayenemizi atlattık. Bir sonraki muayenemizi 1. yaşımızda yaptıracağız.

Bu cumartesi Antalya'ya gidiyoruz. Uzun zamandır Antalya'da havaların ısınmasını bekliyorduk. Sonunda geçen hafta babaannemiz havaların güzelleştiğini müjdeledi. Biz de bu cumartesi toparlanıp yola koyulacağız. Efe önce Burdur'daki Eyüp amcasını ve İlknur teyzesini ziyaret edecek. Ardından babaannemiz ve dedemize doğru yol alacağız.. Babamız bizi bırakıp pazar gecesi geri dönecek. 3 hafta sonra da yaz tatili için yanımıza gelecek. Haziran sonuna kadar Antalya'nın parklarının, denizinin, ve hatta Ankara'da olmayıp Antalya'da inadına sokaklar kadar geniş ve yüksek olmayan kaldırımlarının tadını dahi çıkartacağız bool bool!

Hiç yorum yok: